English Latvieu Russian
Home > Прокат велосипедов

Прокат велосипедов

Каждый прокат велосипедов предлагают что-то другое. Bicyclerental.lv предлагает два типа экскурсии в Риге, а также возможность арендовать велосипедный тандем.
“Gandrs” предлагает не только взять в аренду велосипеды, но и все необходимое для отдыха на природе.

Прокат велосипедов может быть двояким. Прибыв к арендодателю и согласиться или зарегистрироваться в интернете и оплатить арендную плату с помощью телефонного звонка.
Если вы хотите получить консультацию или дополнительное оборудование, вы обязательно должны приехать лично.
Перед тем, как планировать маршрут следует ознакомиться с велосипедными картами в Риге.
“LIVE RIGA” и BalticBike предлагают уже созданные велосипедные маршруты на самые красивые достопримечательности Риги.

BY NAME:

velonoma-gandrs

Gandrs

Iznomājot velosipēdu, iespējams atstāt savu automašīnu SIA Gandrs apsargājamā autostāvvietā Kalnciema ielā 28 bez maksas. Tas kalpos arī par nodrošinājumu Jūsu iznomātajam velosipēdam. Pēc velosipēdu izmantošanas to var atgriezt vienā no trim Gandrs veikaliem.

More info >

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bicyclerental.lv

Riteņi: Bicyclerental.lv iznomā augstas kvalitātes Spānijā ražotus velosipēdus, kuri ir aprīkoti ar dubļusargiem, komfortabliem sēdekļiem, atbalsta kājām. Piedāvā arī dažādu papildu veloaprīkojumu: ķiveres, cimdus, speciālus pedāļus, velodatorus, velosomas u.t.t. Informāciju par visiem iespējamiem maršrutiem klienti var iegūt angļu, vācu, krievu un latviešu valodās. Tiek piedāvātas divu veidu ekskursijas pa Rīgu. Iespējams iznomāt arī tandēma velosipēdus.

More info >